Rozwiązania IT

Czas to pieniądz. Dobrze wiemy, jak ważne dla nowoczesnego biznesu są sprawne zaplecze informatyczne i automatyzacja procesów. Do Twojej dyspozycji oddajemy system tak prosty w obsłudze, że pierwsze przesyłki nadasz już w dniu podpisania umowy, a szkolenie pracowników nie powinno zabrać Ci więcej niż parę minut. Zestaw gotowych wtyczek pozwala na błyskawiczną integrację z popularnymi sklepami i systemami zarządzania sprzedażą, a korzystając z pełnej funkcjonalności portalu poprzez API, możesz stworzyć rozwiązanie specjalnie na swoje potrzeby.

Webowa aplikacja

Różni użytkownicy mają różne upodobania. Dzięki technologii webowej dostęp do swojego konta masz o każdej porze dnia i nocy z bez potrzeby instalacji czegokolwiek na swoim urządzeniu. Nie ma znaczenia z jakiego środowiska czy urządzenia korzystasz - pełną kontrolę da Ci Twoja ulubiona przeglądarka i dostęp do internetu. Dodatkowo wielodostęp oznacza, że różni pracownicy Twojej firmy mogą jednocześnie wprowadzać zamówienia, drukować etykiety nadawcze i kontrolować kolejne etapy dostarczenia przesyłek, nawet znajdując się setki kilometrów od siebie.

Dystrybucja do wszystkich krajów Europy oraz USA

Jedno, by je nadać, Jedno, by je znaleźć. Jedno konto w naszym serwisie daje Ci nieograniczoną możliwość nadawania przesyłek do wszystkich krajów Unii Europejskiej i USA oraz dostęp do usług wszystkich współpracujących z nami kurierów i operatorów pocztowych. Bez przerwy pracujemy nad integrowaniem nowych, lokalnych firm kurierskich, dzięki czemu nadawanie przesyłek we wszystkich kierunkach będzie jeszcze prostsze i tańsze!

Generowanie etykiet ostatniej mili - lokalne firmy kurierskie i pocztowe

Przesyłka nie boi się przesiadek. Od momentu opuszczenia Twojego magazynu w Polsce do momentu dostawy do rąk odbiorcy będzie jej towarzyszyć jedna i ta sama etykieta z Twoim nazwą i lokalnym adresem zwrotnym. Numer śledzenia przesyłki jest znany od samego początku - możesz przekazać go swojemu klientowi, a także dołączyć do zamówienia w serwisach takich jak eBay, Amazon czy w swoim własnym sklepie internetowym. Etykiety przystosowane są do wydruku na drukarkach termicznych.

Generowanie etykiet zwrotnych

Dobra obsługa posprzedażowa przynosi najwierniejszych klientów. Dzięki możliwości generowania krajowych etykiet zwrotnych Twoi klienci będą mogli bez problemu odesłać i wymienić nietrafiony produkt na świetny zakup. Etykiety zwrotne możesz dołączać do każdej przesyłki lub przesłać klientowi w formie pliku PDF, gdy będzie potrzebna.

Pełne śledzenie przesyłek

Trzymaj rękę na pulsie. Wprost z poziomu swojego konta możesz śledzić drogę swoich przesyłek. Odpowiednie statusy pomogą Ci ustalić nie tylko jaką podróż przebyły Twoje paczki, ale również które z nich jeszcze nie trafiły do adresata i gdzie obecnie się znajdują. W ten sposób możesz zredukować liczbę niedoręczonych zamówień i zwrotów do minimum, oszczędzając czas i pieniądze, a także pozyskać wielu zadowolonych klientów. Funkcja niedostępna dla usług bez śledzenia.

Wiele adresów nadawczych

Biznes niejedno ma imię. Jeśli Twoja firma posługuje się różnymi nazwami handlowymi, masz możliwość nadawania swoich przesyłek korzystając z różnych nazw i adresów nadawczych. W ten sposób możesz zawsze odpowiednio się przedstawić swojemu klientowi, a także skorzystać z własnego adresu zwrotnego, jeśli takim dysponujesz. Funkcja jest dostępna dla wybranych przewoźników.

Obsługa nadań do Packstation i punktów odbioru

Twoi klienci cenią sobie elastyczność. Dzięki możliwości nadawania przesyłek wprost do alternatywnych punktów odbioru PUDO - Packstation, Parcelshop czy lokalnych oddziałów poczty - możesz wyjść im naprzeciw i znacząco zredukować liczbę niedostarczonych przesyłek. Jeśli przesyłka trafi do takiego punktu, system poinformuje Cię o tym, a Ty będziesz mógł skontaktować się z odbiorcą. Funkcja dostępna dla wybranych przewoźników. Funkcjonalność może różnić się w zależności od przewoźnika.

Przesyłki pobraniowe

Twoje pieniądze na Twoim koncie. Z poziomu naszego serwisu wysyłkowego możesz generować etykiety dla przesyłek pobraniowych COD (cash on delivery). Kurier pobierze opłatę za towar od klienta podczas dostawy, a środki zostaną przekazane przez przewoźnika wprost na wskazane przez Ciebie wcześniej konto bankowe - czy to krajowe, czy zagraniczne. Informację o dokonaniu przelewu lub problemach ze ściągnięciem należności otrzymasz w systemie. Funkcja jest dostępna dla wybranych przewoźników.

Konfigurowalny moduł wymiany plików

Wraz z wzrostem liczby wysyłek przychodzi czas na automatyzację. Moduł wymiany plików umożliwia import zamówień w formie plików CSV/TXT. Moduł obsługuje najpopularniejsze formaty plików (Amazon, eBay) oraz pozwala na szybkie zdefiniowanie nowych formatów. W ten sposób już pierwszego dnia będziesz mógł zaimportować wszystkie zamówienia ze swojego sklepu i wygenerować dla nich etykiety nadawcze.

Raporty

Podsumujmy. Informacje o swoich przesyłkach możesz pobrać w kilku wybranych formatach - XLS, TXT, CSV, a także formatach plików wymiany eBay, Amazon. Dzięki temu możesz łatwo kontrolować stan swoich nadań oraz wydatków, a także szybko przekazać numery trackingowe do wybranych serwisów sprzedażowych i klientów.

Wsparcie IT

You’ll never walk alone. Nasza pomoc techniczna pozostaje do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy od pierwszego zalogowania. Początkowe wdrożenie Ciebie i Twoich pracowników może zostać przeprowadzone telefonicznie, mailowo lub z pomocą zdalnego dostępu w języku polskim lub angielskim. Rozwiewamy wszelkie niejasności tak szybko, jak to możliwe - także w nietypowych godzinach czy w weekendy. Dysponujemy zespołem fachowców, który pomaga rozwiązać wszelkie problemy techniczne, a także może dostosować pewne funkcjonalności specjalnie dla Ciebie.

Biuro Obsługi Klienta

Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami nie tylko telefonicznie, ale również on-line. Swoją sprawę możesz zgłosić bezpośrednio z poziomu platformy, a także załączyć niezbędne pliki, które pomogą nam rozwiązać każdy problem.

Pozostałe

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, kliknij w przycisk po prawej i wypełnij formularz, a my odezwiemy się do ciebie wciągu 48 godzin.

Szkolenia i inne usługi

Rejestracja do opakowań w Niemczech, regulaminy sprzedaży eBay i Amazon, elektroodpady, ryzyko Abmanhnung to tylko kilka najważniejszych kwestii związanych ze sprzedażą zagraniczną. Przygotujemy Twoją firmę do wejścia na europejskie rynki

dowiedz się więcej Ikona

Zwroty eBay i Amazon

Prowadzimy własne magazyny z adresami zwrotnymi w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Twoi klienci mogą odesłać zwrot na swój koszt lub na Twój z wykorzystaniem tańszej, lokalnej etykiety zwrotnej.

dowiedz się więcej Ikona

Niemcy Express

dla firm z Poznania i Wrocławia oraz Legnicy uruchomiliśmy dedykowaną linię ekspresową do Niemiec. Dzięki niej możesz spakować paczki nawet do godz. 13.00 a 4 godziny później będą zeskanowane w niemieckiej sieci kurierskiej i doręczone następnego dnia.

dowiedz się więcej Ikona

Fulfillment i Magazynowanie

Magazynowanie nawet tylko części towaru w naszych magazynach da Ci przewagę nad konkurencją. Dzięki lokalizacji naszych magazynów na polsko-niemiecko-czeskim pograniczu, Twoje zamówienia mogą zostać zrealizowane i wysłane tego samego dnia w każdym z trzech krajów. Co więcej – nasze magazyny będą obsługiwać Twoje zamówienia nawet do godziny 16.00

dowiedz się więcej Ikona

Firma w Niemczech

Profesjonalne rozwijanie sprzedaży zagranicę za pośrednictwem marketplace eBay i Amazon wymaga obecnie uprzedniej rejestracji do VAT zagranicą oraz składanie elektronicznych deklaracji. We współpracy z lokalnymi biurami księgowymi rejestrujemy do VAT i przejmujemy komunikację w zw. z deklaracjami

dowiedz się więcej Ikona