Fulfillment i magazynowanie

fulfillment e-commerce

Umieszczenie towaru w naszych magazynach da Twojej firmie przewagę nad krajową konkurencją. Dzięki lokalizacji magazynów na polsko-niemiecko-czeskim pograniczu, Twoje zamówienia mogą zostać zrealizowane i wysłane tego samego dnia w każdym z trzech krajów. Co więcej – nasze magazyny będą obsługiwać Twoje zamówienia nawet do godziny 16.00! Oznacza to, że możesz zaoferować swoim klientom błyskawiczną wysyłkę w Polsce, Niemczech i Czechach, tak by mogli cieszyć się Twoim produktem już następnego dnia.

Jeżeli prowadzisz sprzedaż do pozostałych krajów Unii Europejskiej, również spakujemy i dostarczymy Twoje paczki – do Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Austrii i Słowacji w 1-2 ciągu dni roboczych, a na Węgry, do Włoch, Rumunii, Hiszpanii i krajów Skandynawskich w ciągu w 3-4 dni roboczych.

Bliżej, lepiej, szybciej. Z każdym dniem klienci stają się coraz bardziej wymagający – chcą otrzymać swoje zamówienie jak najwcześniej i jak najtaniej. Jeśli dotychczasowy model logistyczny nie pozwala Ci spełnić ich oczekiwań, to czas zapoznać się z naszymi usługami magazynowymi oraz fulfillmentowymi.

magazyn e-commerce

Ile to kosztuje ?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, kliknij w przycisk po prawej i wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie wciągu 48 godzin.

Zapytaj o ofertę

dostawa 24h

Dzięki strategicznej lokalizacji na pograniczu Polski, Niemiec i Czech, oferujemy unikalną usługę dostawy do klienta końcowego w tych krajach już następnego dnia. Nawet wtedy, gdy sprzedałeś produkt o godz. 16.00 dzień wcześniej.

Amazon PRIME durch Verkäufer

Prime durch Verkäufer to niemiecka wersja Amazon Seller Fulfilled Prime – program dla tych sprzedawców, którzy chcą aby ich oferta miała status Prime, jednak ze względu na rozmiary i wagi nie chcą korzystać z lokalnych usług FBA – Fulfillment by Amazon. Aby skorzystać z Amazon SFP / Prime durch Verkäufer musisz spełniać najbardziej restrykcyjne normy w zakresie jakości obsługi i czasu dostawy, co wymusza umieszczenie produktów w magazynach na terenie kraju dostawy. W Eurohermes dajemy Ci taką możliwość udostępniając nasz niemiecki magazyn fulfillmentowy.

Pozostałe

Oferujemy kompleksowe usługi wspierające internetową sprzedaż międzynarodową ( cross-border e-commerce ). W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne by rozpocząć bezpieczną i skuteczną ekspansję zagraniczną.

Doradztwo cross-border e-commerce

Rejestracja do opakowań w Niemczech, regulaminy sprzedaży eBay i Amazon, elektroodpady, ryzyko Abmanhnung to tylko kilka najważniejszych kwestii związanych ze sprzedażą zagraniczną. Przygotujemy Twoją firmę do wejścia na europejskie rynki

dowiedz się więcej Ikona

Zwroty eBay i Amazon

Prowadzimy własne magazyny z adresami zwrotnymi w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Twoi klienci mogą odesłać zwrot na swój koszt lub na Twój z wykorzystaniem tańszej, lokalnej etykiety zwrotnej.

dowiedz się więcej Ikona

Niemcy Express

dla firm z Poznania i Wrocławia oraz Legnicy uruchomiliśmy dedykowaną linię ekspresową do Niemiec. Dzięki niej możesz spakować paczki nawet do godz. 13.00 a 4 godziny później będą zeskanowane w niemieckiej sieci kurierskiej i doręczone następnego dnia.

dowiedz się więcej Ikona

Przesyłki zagraniczne

Logistyka przesyłek zagranicznych to nasza pasja. Dobieramy najlepsze lokalne rozwiązania kurierskie w poszczególnych krajach min, w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpani, Czechy oraz inne.

dowiedz się więcej Ikona

Firma w Niemczech

Zakładamy w Niemczech firmy z rezydencją podatkową w dowolnej formie prawnej (min. Gewerbe, UG, KG, GmbH) jak również filie i oddziały dla celów marketingowych). Doradzamy w wyborze rozwiązania najlepiej dopasowanego do Twojej strategii wejścia na rynek niemiecki.

dowiedz się więcej Ikona