Niemcy Express

przesyłki ekspresowe do niemiec

Przesyłki ekspresowe do Niemiec

Nie trać czasu! Dla naprawdę wymagających przygotowaliśmy dwie ekspresowe trasy, dzięki którym zagwarantujesz swoim klientom najszybszą dostawę. Każdego dnia w samo południe nasi kierowcy na 2 niezależnych liniach wyjeżdżają w kierunku Niemiec z Wrocławia i Poznania, odbierając po drodze przesyłki od naszych klientów. Dzięki temu możesz sprzedawać i pakować przesyłki nawet do godz. 13.00. Odbierzemy je od Ciebie tego samego dnia i trafią do niemieckich sortowni kilka godzin później, więc mogą dotrzeć do odbiorcy nawet w mniej niż 24 godziny od złożenia zamówienia.

Inne rozwiązania

Jeżeli Twój magazyn jest zlokalizowany dalej od Niemiec, a zależy Ci na ekspresowej dostawie do Niemiec w tym samym dniu, rozważ opcję magazynowania i usług fulfillment oraz Amazon Prime durch Verkäufer.

Jeżeli preferujesz prowadzenie wysyłki z własnego magazynu, możesz przesłać konsolidację paczek do naszej sortowni w Zgorzelcu dowolnym kurierem lub zorganizujemy ich odbiór od Ciebie.

 

ekspresowe przesyłki do niemiec tego samego dnia

Oferta Niemcy Express

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz skorzystać z naszej oferty, napisz do nas. Wypełniając poniższy formularz podaj dokładne dane aby nasz konsultant mógł przygotować dla Ciebie jak najkorzystniejszą ofertę.


  Czy prowadzisz już sprzedaż zagraniczną?


  Interesują mnie:

  Kraje:  Waga paczek:

  Objętość paczek:  Ilość paczek miesięcznie:

  Priorytetem jest:


  Pozostałe usługi

  Oferujemy kompleksowe usługi wspierające internetową sprzedaż międzynarodową (cross-border). W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne by rozpocząć bezpieczną i skuteczną ekspansję zagraniczną.

  Doradztwo cross-border e-commerce

  Rejestracja do opakowań w Niemczech, regulaminy sprzedaży eBay i Amazon, elektroodpady, ryzyko Abmanhnung to tylko kilka najważniejszych kwestii związanych ze sprzedażą zagraniczną. Przygotujemy Twoją firmę do wejścia na europejskie rynki

  dowiedz się więcej Ikona

  Zwroty eBay i Amazon

  Prowadzimy własne magazyny z adresami zwrotnymi w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Twoi klienci mogą odesłać zwrot na swój koszt lub na Twój z wykorzystaniem tańszej, lokalnej etykiety zwrotnej.

  dowiedz się więcej Ikona

  VAT w sprzedaży transgranicznej (cross-border)

  Profesjonalne rozwijanie sprzedaży zagranicę za pośrednictwem marketplace eBay i Amazon wymaga obecnie uprzedniej rejestracji do VAT zagranicą oraz składanie elektronicznych deklaracji. We współpracy z lokalnymi biurami księgowymi rejestrujemy do VAT i przejmujemy komunikację w zw. z deklaracjami

  dowiedz się więcej Ikona

  Fulfillment i Magazynowanie

  Magazynowanie nawet tylko części towaru w naszych magazynach da Ci przewagę nad konkurencją. Dzięki lokalizacji naszych magazynów na polsko-niemiecko-czeskim pograniczu, Twoje zamówienia mogą zostać zrealizowane i wysłane tego samego dnia w każdym z trzech krajów. Co więcej – nasze magazyny będą obsługiwać Twoje zamówienia nawet do godziny 16.00

  dowiedz się więcej Ikona

  Firma w Niemczech

  Zakładamy w Niemczech firmy z rezydencją podatkową w dowolnej formie prawnej (min. Gewerbe, UG, KG, GmbH) jak również filie i oddziały dla celów marketingowych). Doradzamy w wyborze rozwiązania najlepiej dopasowanego do Twojej strategii wejścia na rynek niemiecki.

  dowiedz się więcej Ikona