Przesyłki do Rumunii

Przesyłki do Rumunii

Przesyłki kurierskie do Rumunii z Eurohermes

Zaufaj naszym usługom kurierskim i wysyłaj paczki do swoich klientów w Rumunii. Jako pionierzy w Polsce, wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania logistyczne dla międzynarodowych przesyłek, co umożliwiło nam stać się liderem w wysyłkach paczek do krajów europejskich, w tym przesyłek do Rumunii.

Kompleksowa obsługa przesyłek do Rumunii

Wykorzystując partnerstwa z firmami kurierskimi i pocztowymi, a także korzystając z lokalnych adresów nadawczych i odbiorczych, zapewniamy naszym klientom szybką, wygodną i bezproblemową obsługę wysyłki paczek do Rumunii. Obsługujemy również zwroty konsumenckie z Rumunii.

Działamy w pełni kompleksowo — oprócz przesyłek zagranicznych oferujemy również logistykę dla e-commerce, a także magazynowanie i fulfillment dla firm prowadzących sprzedaż międzynarodową. Skontaktuj się z nami i rozwiń swój biznes!

Paczki do Rumunii

Rumuński rynek e-commerce stoi przed Tobą otworem. Zobacz, jak możemy pomóc Twojej firmie!

Integracje

Jedno, by je nadać, Jedno, by je znaleźć. Jedno konto w naszym serwisie daje Ci nieograniczoną możliwość nadawania przesyłek do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz dostęp do usług wszystkich współpracujących z nami kurierów i operatorów pocztowych. Bez przerwy pracujemy nad integrowaniem nowych, lokalnych firm kurierskich, dzięki czemu nadawanie przesyłek we wszystkich kierunkach będzie jeszcze prostsze i tańsze!

Adres zwrotny w Rumunii

Z nami będziesz mieć wszystko pod kontrolą. W momencie gdy Twój zwrot trafi na nasz adres, otrzymasz powiadomienie. Od tej chwili będziesz mógł śledzić jego losy na każdym kroku aż po rampę swojego magazynu.

Poproś o ofertę

Chcesz wysyłać paczki do swoich klientów w Rumunii? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty! Wypełniając poniższy formularz, podaj dokładne dane, aby nasz konsultant mógł przygotować propozycje jak najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb!


  Czy prowadzisz już sprzedaż zagraniczną?


  Interesują mnie:

  Kraje:  Waga paczek:

  Objętość paczek:  Ilość paczek miesięcznie:

  Priorytetem jest:


  Przesyłki
  do Niemiec

  dowiedz się więcej

  Przesyłki
  na Węgry

  dowiedz się więcej

  Przesyłki
  do Czech

  dowiedz się więcej