Przesyłki do Wielkiej Brytanii

Ponad 11.500 placówek pocztowych i 90.000 listonoszy w służbie Jej Królewskiej Mości i Twoich brytyjskich klientów. Eurohermes i Royal Mail dają Ci dostęp do największego rynku e-commerce w Europie wprost z Twojego polskiego magazynu.

W samej Anglii na Twoje przesyłki czeka ponad 55 milionów potencjalnych klientów. Królewska Poczta dostarczy je również do Szkocji, Walii oraz Irlandii Północnej, a nawet na Wyspy Normandzkie. Największa brytyjska sieć logistyczna na Twoich usługach oznacza, że wy i Wasza konkurencja gracie fair, na równych warunkach. 

Do Twojej dyspozycji oddajemy zestaw usług pocztowych i kurierskich Royal Mail. Dwa formaty: Large Letter i Parcel, pozwalają wybrać odpowiednią usługę za najlepszą cenę. Do Twojej dyspozycji oddajemy również usługi dodatkowe – potwierdzenie odbioru oraz powiadomienia SMS i e-mail. Nie musisz martwić się o logistykę – wystarczy, że dostarczysz swoje przesyłki do Zgorzelca, a my zajmiemy się resztą. 

Niestety czasami nawet najszybsza dostawa nie oznacza koniec pracy. Na szczęście z Eurohermes obsługa zwrotów nie będzie spędzać Ci snu z powiek. Do Twojej dyspozycji oddajemy nasz brytyjski adres zwrotny oraz specjalną usługę Royal Mail Tracked Returns. Możesz pochwalić się nimi na wszystkich marketplace’ach czy stronie swojego sklepu, aby klienci wiedzieli, że obsługa zwrotu i wymiana produktu będzie szybka i tania. Zwroty z Wielkiej Brytanii mogą być wysyłane do nas z pomocą naszych specjalnych etykiet lub dowolnym kurierem wybranym przez konsumenta.

Tam i z powrotem

Największy europejski rynek e-commerce stoi przed Tobą otworem. Zobacz jak możemy pomóc Twojej firmie:

Dostawa prosto z Polski

Nie musisz godzić się na międzynarodowe stawki krajowych kurierów. Wystarczy, że dostarczysz swoje przesyłki zagraniczne do Zgorzelca, a my zajmiemy się resztą!

Twój adres zwrotny

Wszystko pod kontrolą. W momencie gdy Twój zwrot trafi na nasz adres, otrzymasz powiadomienie. Od tej chwili będziesz mógł śledzić jego losy na każdym kroku aż po rampę swojego magazynu.

Poproś o ofertę

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz skorzystać z naszej oferty, napisz do nas. Wypełniając poniższy formularz podaj dokładne dane aby nasz konsultant mógł przygotować dla Ciebie jak najkorzystniejszą ofertę.

Wypełnij brakujące pola.
Czy prowadzisz już sprzedaż zagraniczną?
Co najmniej jedna z opcji musi być zaznaczona.
Interesują mnie:
Kraje:
Co najmniej jedna z opcji musi być zaznaczona.
Waga paczek:
Suma pól powinna wynosić 100%.
% paczek do 2 kg
% paczek do 5 kg
% paczek 5-10 kg
% paczek 10-31,5 kg
Objętość paczek:
Suma pól powinna wynosić 100%.
% koperta / foliopak
Koperta A5 lub A4

objętość
koperty A5 lub A4

% paczek do 5 litrów
Pudełko na buty

objętość
np. pudełka na buty

% paczek do 25 litrów
Mikrofalówka

objętość
np. mikrofalówki

% paczek powyżej 25 litrów
Ilość paczek miesięcznie:
Co najmniej jedna z opcji musi być zaznaczona.
Priorytetem jest:
Musisz wypełnic to pole.
Musisz wypełnic to pole.

Przesyłki
do Francji

dowiedz się więcej

Przesyłki
do Niemiec

dowiedz się więcej

Przesyłki
do Włoch

dowiedz się więcej