Przesyłki do Wielkiej Brytanii

przesyłki do anglii
Ponad 11.500 placówek pocztowych i 90.000 listonoszy w służbie Jej Królewskiej Mości i Twoich brytyjskich klientów. Eurohermes i Royal Mail dają Ci dostęp do największego rynku e-commerce w Europie wprost z Twojego polskiego magazynu.

W samej Anglii na Twoje przesyłki czeka ponad 55 milionów potencjalnych klientów. Królewska Poczta dostarczy je również do Szkocji, Walii oraz Irlandii Północnej, a nawet na Wyspy Normandzkie. Największa brytyjska sieć logistyczna na Twoich usługach oznacza, że wy i Wasza konkurencja gracie fair, na równych warunkach. 

Do Twojej dyspozycji oddajemy zestaw usług pocztowych i kurierskich Royal Mail. Dwa formaty: Large Letter i Parcel, pozwalają wybrać odpowiednią usługę za najlepszą cenę. Do Twojej dyspozycji oddajemy również usługi dodatkowe – potwierdzenie odbioru oraz powiadomienia SMS i e-mail. Nie musisz martwić się o logistykę – wystarczy, że dostarczysz swoje przesyłki do Zgorzelca, a my zajmiemy się resztą. 

Niestety czasami nawet najszybsza dostawa nie oznacza koniec pracy. Na szczęście z Eurohermes obsługa zwrotów nie będzie spędzać Ci snu z powiek. Do Twojej dyspozycji oddajemy nasz brytyjski adres zwrotny oraz specjalną usługę Royal Mail Tracked Returns. Możesz pochwalić się nimi na wszystkich marketplace’ach czy stronie swojego sklepu, aby klienci wiedzieli, że obsługa zwrotu i wymiana produktu będzie szybka i tania. Zwroty z Wielkiej Brytanii mogą być wysyłane do nas z pomocą naszych specjalnych etykiet lub dowolnym kurierem wybranym przez konsumenta.

Tam i z powrotem

Największy europejski rynek e-commerce stoi przed Tobą otworem. Zobacz jak możemy pomóc Twojej firmie:

Dostawa prosto z Polski

Nie musisz godzić się na międzynarodowe stawki krajowych kurierów. Wystarczy, że dostarczysz swoje przesyłki zagraniczne do Zgorzelca, a my zajmiemy się resztą!

Twój adres zwrotny

Wszystko pod kontrolą. W momencie gdy Twój zwrot trafi na nasz adres, otrzymasz powiadomienie. Od tej chwili będziesz mógł śledzić jego losy na każdym kroku aż po rampę swojego magazynu.

Poproś o ofertę

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz skorzystać z naszej oferty, napisz do nas. Wypełniając poniższy formularz podaj dokładne dane aby nasz konsultant mógł przygotować dla Ciebie jak najkorzystniejszą ofertę.


  Czy prowadzisz już sprzedaż zagraniczną?


  Interesują mnie:

  Kraje:  Waga paczek:

  Objętość paczek:  Ilość paczek miesięcznie:

  Priorytetem jest:


  Przesyłki
  do Francji

  dowiedz się więcej

  Przesyłki
  do Niemiec

  dowiedz się więcej

  Przesyłki
  do Włoch

  dowiedz się więcej