Integracje IT

Integracje e-commerce

Twoje ulubione serwisy już tu są. Nasi informatycy ciężko pracują, by najpopularniejsze platformy i systemy zarządzania sprzedażą dogadywały się z systemem wysyłkowym Eurohermes. Dzięki licznym integracjom IT dla e-commerce i wtyczkom możesz błyskawicznie i bezboleśnie włączyć nas w poczet swoich dotychczasowych sposobów dostawy. Integracje zapewniają komunikację dwukierunkową — przekazują nam dane adresowe, a w zamian otrzymują etykiety, które możesz wydrukować i numery trackingowe, na które czekają odbiorcy. System wysyłkowy Eurohermes bezproblemowo łączy się z platformami Baselinker, IdoSell, Way2Send, Linker, IdeaERP, PrestaShop, ErpBox, PlentyMarkets i wieloma innymi integratorami.

Automatyzacja
procesów

Więcej znaczy lepiej. Dzięki gotowym integracjom z popularnymi łącznikami w kilka chwil możesz spiąć swój dotychczasowy magazyn i system zarządzania sprzedażą z Twoim nowym przewoźnikiem międzynarodowym. Koszt pełnego wdrożenia wraz z automatyzacją całego procesu zależy od wybranego partnera.

API

Chadzasz własnymi ścieżkami? Proste API i czytelna dokumentacja pomogą Ci szybko i sprawnie stworzyć swoją własną integrację z dowolnym sklepem czy systemem. API pozwala na korzystanie z pełnej funkcjonalności serwisu — możesz generować etykiety nadawcze i zwrotne, sprawdzać statusy przesyłek oraz zarządzać wysyłkami. Jeśli potrzebujesz dla siebie specjalnego rozwiązania, nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji i może stworzyć nową integrację dla Ciebie.

Pozostałe

Oferujemy kompleksowe usługi wspierające internetową sprzedaż międzynarodową (cross-border). W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne by rozpocząć bezpieczną i skuteczną ekspansję zagraniczną.

Doradztwo cross-border e-commerce

Rejestracja do opakowań w Niemczech, regulaminy sprzedaży eBay i Amazon, elektroodpady, ryzyko Abmanhnung to tylko kilka najważniejszych kwestii związanych ze sprzedażą zagraniczną. Przygotujemy Twoją firmę do wejścia na europejskie rynki

dowiedz się więcej Ikona

Zwroty eBay i Amazon

Prowadzimy własne magazyny z adresami zwrotnymi w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Twoi klienci mogą odesłać zwrot na swój koszt lub na Twój z wykorzystaniem tańszej, lokalnej etykiety zwrotnej.

dowiedz się więcej Ikona

Niemcy Express

dla firm z Poznania i Wrocławia oraz Legnicy uruchomiliśmy dedykowaną linię ekspresową do Niemiec. Dzięki niej możesz spakować paczki nawet do godz. 13.00 a 4 godziny później będą zeskanowane w niemieckiej sieci kurierskiej i doręczone następnego dnia.

dowiedz się więcej Ikona

Fulfillment i Magazynowanie

Magazynowanie nawet tylko części towaru w naszych magazynach da Ci przewagę nad konkurencją. Dzięki lokalizacji naszych magazynów na polsko-niemiecko-czeskim pograniczu, Twoje zamówienia mogą zostać zrealizowane i wysłane tego samego dnia w każdym z trzech krajów. Co więcej – nasze magazyny będą obsługiwać Twoje zamówienia nawet do godziny 16.00

dowiedz się więcej Ikona

Firma w Niemczech

Profesjonalne rozwijanie sprzedaży zagranicę za pośrednictwem marketplace eBay i Amazon wymaga obecnie uprzedniej rejestracji do VAT zagranicą oraz składanie elektronicznych deklaracji. We współpracy z lokalnymi biurami księgowymi rejestrujemy do VAT i przejmujemy komunikację w zw. z deklaracjami

dowiedz się więcej Ikona