Logistyka dla e-commerce

Wejście na międzynarodowy rynek sprzedaży internetowej to fascynujące wyzwanie, które wymaga solidnego partnera logistycznego. I właśnie go znalazłeś – swoją pozycję na rynku e-commerce możesz zacząć budować we współpracy z Eurohermes! Jesteśmy ekspertami w obszarze logistyki międzynarodowej – co obejmuje także obsługę logistyki dla sklepów e-commerce. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które wspierają rozwój sklepów internetowych na arenie międzynarodowej. Nasza oferta obejmuje wszystkie kluczowe elementy, które umożliwiają bezpieczną, szybką i efektywną ekspansję za granicę.

Dlaczego logistyka w e-commerce jest tak ważna?

Szybkość i jakość dostawy są bezpośrednio powiązane z zadowoleniem klienta. Klienci oczekują, że zamówione produkty dotrą do nich w odpowiednim stanie i w określonym czasie. Profesjonalna obsługa logistyki dla e-commerce pozwala na efektywne zarządzanie zamówieniami, minimalizację opóźnień oraz zagwarantowanie, że dostawy są dokładne i dokładnie spełniają oczekiwania klientów.

Sposób, w jaki produkt zostaje dostarczony do klienta może wpłynąć na odbiór marki. Profesjonalna obsługa logistyczna, estetyczne i schludne opakowania – liczy się dbałość o każdy detal. To z kolei tworzy pozytywne wrażenie i buduje zaufanie klienta do marki.

Transport międzynarodowy, cła, podatki i różnice kulturowe to tylko niektóre z kwestii, z którymi muszą zmierzyć się sklepy rozszerzające swoją działalność poza granice Polski. Eurohermes pomoże Ci w rozwiązaniu tych problemów i zapewni płynność działania na rynku europejskim.

Szeroki zasięg przesyłek dzięki usługom logistyki e-commerce od Eurohermes

Nasza strategiczna lokalizacja na pograniczu Polski, Niemiec i Czech pozwala nam na realizację przesyłek zagranicznych do klienta końcowego (przesyłki do Niemiec i Czech) w ciągu jednego dnia roboczego, również w soboty – i to bez żadnych dodatkowych opłat. A to nie wszystko. Dostarczamy przesyłki do innych krajów, takich jak:

 • Wielka Brytania,
 • Francja,
 • Holandia,
 • Belgia,
 • Austria,
 • Włochy,
 • Słowacja,
 • Węgry.

W zaledwie 24-48 godzin od otrzymania przesyłki – wyruszy ona z naszego magazynu w Zgorzelcu.

Rozszerzanie działalności na międzynarodowe rynki e-commerce to nie tylko szansa, ale i wyzwanie. Konkurencja jest silna, a zadowolenie klienta zależy często od jakości i efektywności dostaw oraz całości logistyki związanej z e-commerce. Oferując szeroki zasięg przesyłek, Twój sklep staje się bardziej konkurencyjny – możemy pomóc Ci zwiększyć poziom konkurencyjności Twojej marki! Wystarczy, że zaczniesz korzystać z usług Eurohermes w zakresie logistyki dla sklepów e-commerce.

Logistyka dla e-commerce a wygodne zwroty dla Twoich klientów

Zdolność do efektywnego zarządzania zwrotami to kluczowy element logistyki e-commerce oraz budowania pozytywnego wizerunku Twojej marki i lojalności osób, które kupują Twoje produkty. Dlatego nasza usługa zagranicznych przesyłek zwrotnych została stworzona tak, aby umożliwiała maksymalne ułatwienie i przyspieszenie procesu zwrotu. Rozumiemy, że to niezwykle ważny aspekt dla klientów kupujących Twoje towary za pośrednictwem internetu, dlatego stawiamy na wydajność i maksymalną szybkość. Sprawnie, profesjonalnie i bezproblemowo – Twoi klienci nie będą martwić się skomplikowanymi procesami zwrotów, a zwracany towar błyskawicznie przyjedzie do Twojej siedziby.

Fulfillment w logistyce e-commerce z Eurohermes

Dysponujemy rozbudowaną infrastrukturą i odpowiednio skonstruowanymi rozwiązaniami logistycznymi, które gwarantują optymalne trasy dostaw, zarówno pod względem kosztów, jak i szybkości oraz jakości. Nasze magazyny fulfillment i cross-dock na pograniczu polsko-niemiecko-czeskim obsługują procesy logistyki w e-commerce, umożliwiając realizację doręczeń „next day” dla Polski, Niemiec i Czech. Jesteśmy w stanie dostarczyć Twoje produkty szybciej, niż ktokolwiek inny.

Dobrze prowadzona logistyka dla e-commerce = więcej zadowolonych klientów

Zaufaj naszemu doświadczeniu w obsłudze międzynarodowych procesów logistycznych – buduj pozytywny wizerunek, efektywnie zarządzaj zwrotami, błyskawicznie dostarczaj towar do klientów i przewyższaj ich oczekiwania. Skontaktuj się z Eurohermes i przekonaj się, jak możemy wspomóc Twój sukces na międzynarodowym rynku e-commerce.

pakiety usług

Basic

1400 1000

netto

 • rejestracja do VAT w Niemczech
 • Informacja o obowiązkach w zakresie VAT (local sales, distance sales, Amazon PAN-European)
 • konsulting w zakresie doboru formy prawnej i modelu logistycznego dla sprzedaży cross-border (problematyka cen transferowych, transakcji łańcuchowych)

Starter

1700 PLN

netto

 • reugulaminy sprzedaży na eBay i Amazon
 • rejestracja do VAT w Niemczech
 • pomoc przy rejestracji do opakowań w Niemczech
 • Informacja o obowiązkach w zakresie VAT (local sales, distance sales, Amazon PAN-European)
 • pomoc przy założeniu konta w banku niemieckim
 • 12 miesięczny dostęp PREMIUM do platformy edukacyjnej cross-border.edu.pl

Plus

2900 PLN

netto

 • pakiety Basic + Starter
 • pomoc przy konfiguracji Baselinker
 • założenie, konfiguracja oraz znoszenie limitów na koncie PayPal z niemieckim adresem billingowym (niższa prowizja i unikanie przewalutowań )
 • założenie oddziału firmy w Niemczech (bez rezydencji do podatku dochodowego)
 • założenie i konfiguracja konta eBay lub Amazon

Szkolenie Marketplace +

eBay / Amazon

oferta partnetska

 • podstawy eBay i Amazon
 • FBA/FBM/Seller Fulfilled Prime, eBay Plus
 • listingi i karty produktowe
 • obsługa klienta i rozwiązywanie sporów
 • blokady kont - zasady bezpieczeństwa i omówienie ryzyk
 • SEO, pozycjonowanie i kampanie reklamowe
 • narzędzie do analityki i zarządzania sprzedżą na eBay/Amazon

Zalety

Inne usługi

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz skorzystać z naszej oferty, napisz do nas. Wypełniając poniższy formularz podaj dokładne dane aby nasz konsultant mógł przygotować dla Ciebie jak najkorzystniejszą ofertę.

rejestracja do VAT

Rejestrujemy do rozliczania podatku VAT w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Czechach oraz Hiszpanii - czyli na największych zagranicznych rynkach e-commerce w Europie

firma lub oddział w Niemczech

doradzimy Ci która forma prawna lub organizacyjna w Niemczech będzie odpowiednia dla Twojej strategii wejścia na rynek niemiecki.

cross-border.edu.pl

Skorzystaj z wiedzy kilkunastu ekspertów i obejrzyj ponad 300 minut prezentacji poświęconych tematyce sprzedaży zagranicznej. Zdobędziesz wiedzę z wielu zakresów tematycznych

PayPal taniej o 4%

zakładając oddział w Niemczech możesz zaoszczędzić aż 4% unikając kosztów przewalutowania przy płatnościach otrzymywanych przez PayPal

VerpackG i Centralny Rejestr Opakowań LUCID

Od 2019 istnieje obowiązek posiadanie umowy licencyjnej z dualnym systemem odbioru i odzysku w Niemczech, czyli uiszczenie opłat za opakowania oraz rejestracja w Zentrale Stelle Verpackungsregister.

konfiguracja Baselinker

pomożemy CI skonfigurować najpopularniejsze w Polsce narzędzie do zarządzania sprzedażą wielokanałową

Potrzebujesz więcej informacji ?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, kliknij w przycisk po prawej i wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie wciągu 48 godzin.

Zapytaj o ofertę