Zwroty międzynarodowe

zwroty przesyłek z zagranicy

Wysyłasz przesyłki za granicę, natomiast koszty przesyłek zwrotnych są za drogie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Udostępniamy Twoim klientom lokalne adresy zwrotne w Niemczech, Francji, Anglii i innych krajach. Sprawdź kompleksową obsługę zwrotów paczek z zagranicy.

Zwroty przesyłek międzynarodowych dla e-commerce

Zgodnie z przepisami UE, dajemy Twoim klientom prawo do zwrotu do dwóch tygodni lub opcjonalnie do 30 dni od otrzymania towaru, bez konieczności podawania dodatkowych wyjaśnień.

Nasz priorytet to uczynić proces zwrotu lub wymiany jak najszybszym i najprostszym doświadczeniem. Wiemy, że zadowoleni klienci często wracają, stając się Twoimi stałymi i lojalnymi kupującymi. Co więcej, to właśnie oni wnoszą najcenniejszy wkład w kształtowanie opinii o Twoim sklepie – zarówno pozytywnych, jak i konstruktywnych.

Dlatego EuroHermes jest tu, by Ci pomóc. Nasza specjalność to kompleksowa obsługa zwrotów zagranicznych, której celem jest nie tylko zapewnienie pełnej zgodności z przepisami, ale także tworzenie pozytywnych interakcji z Twoimi klientami. Pozwól nam zadbać o procesy zwrotu, a Ty skup się na budowaniu trwałych relacji z klientami i rozwijaniu swojego biznesu.

pozostałe usługi

Oferujemy kompleksowe usługi wspierające internetową sprzedaż międzynarodową (cross-border). W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne by rozpocząć bezpieczną i skuteczną ekspansję zagraniczną.

Doradztwo cross-border e-commerce

Rejestracja do opakowań w Niemczech, regulaminy sprzedaży eBay i Amazon, elektroodpady, ryzyko Abmanhnung to tylko kilka najważniejszych kwestii związanych ze sprzedażą zagraniczną. Przygotujemy Twoją firmę do wejścia na europejskie rynki

dowiedz się więcej Ikona

Niemcy Express

dla firm z Poznania i Wrocławia oraz Legnicy uruchomiliśmy dedykowaną linię ekspresową do Niemiec. Dzięki niej możesz spakować paczki nawet do godz. 13.00 a 4 godziny później będą zeskanowane w niemieckiej sieci kurierskiej i doręczone następnego dnia.

dowiedz się więcej Ikona

VAT w sprzedaży transgranicznej (cross-border)

Profesjonalne rozwijanie sprzedaży zagranicę za pośrednictwem marketplace eBay i Amazon wymaga obecnie uprzedniej rejestracji do VAT zagranicą oraz składanie elektronicznych deklaracji. We współpracy z lokalnymi biurami księgowymi rejestrujemy do VAT i przejmujemy komunikację w zw. z deklaracjami

dowiedz się więcej Ikona

Przesyłki zagraniczne

Logistyka przesyłek zagranicznych to nasza pasja. Dobieramy najlepsze lokalne rozwiązania kurierskie w poszczególnych krajach min, w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpani, Czechy oraz inne.

dowiedz się więcej Ikona

Firma w Niemczech

Zakładamy w Niemczech firmy z rezydencją podatkową w dowolnej formie prawnej (min. Gewerbe, UG, KG, GmbH) jak również filie i oddziały dla celów marketingowych). Doradzamy w wyborze rozwiązania najlepiej dopasowanego do Twojej strategii wejścia na rynek niemiecki.

dowiedz się więcej Ikona