Przesyłki do Francji

przesyłki do francji

Paczki do Francji

Najlepsze rozwiązanie przesyłania paczek do Francji? Oddając swoje paczki w ręce lokalnego kuriera, wiesz, że trafią prosto do celu, bez zbędnego Detour de France. Dzięki współpracy z Colissimo z grupy La Poste Twoje przesyłki do Francji mogą trafić do jednego z ponad 7.000 punktów odbioru lub prosto pod adres domowy klienta.

Francuski rynek to rynek dojrzały. Aby odnieść tu sukces, musisz walczyć nie tylko ceną, ale także jakością obsługi i szybkością dostawy. Lokalną konkurencję możesz pokonać wyłącznie ich własną bronią – sprzedając odpowiednimi kanałami, gwarantując francuskojęzyczny kontakt, a wysyłki do Francji prowadząc z pomocą francuskich kurierów.

Przesyłki kurierskie do Francji

Eurohermes daje Ci dostęp do pełnego wachlarza usług kurierskich Colissimo. Możesz nadawać przesyłki do Francji kurierem z dostawą do domu lub każdego z ponad 7.000 punktów odbioru w całym kraju. Do Twojej dyspozycji oddajemy również usługi dodatkowe – potwierdzenie odbioru czy dostawę za pobraniem (COD – cash on delivery). Nie musisz martwić się o logistykę – wystarczy, że dostarczysz swoje przesyłki do Zgorzelca, a my zajmiemy się resztą!

Zwroty wysyłek do Francji

Niestety czasami nawet najszybsza dostawa nie oznacza końca pracy. Na szczęście z Eurohermes obsługa zwrotów nie będzie spędzać Ci snu z powiek!

Do Twojej dyspozycji oddajemy nasz francuski adres zwrotny oraz specjalną usługę Colissimo Retour. Możesz pochwalić się nimi na wszystkich marketplace’ach czy stronie swojego sklepu, aby klienci wiedzieli, że obsługa zwrotu i wymiana produktu będzie szybka i tania. Zwroty z Francji mogą być wysyłane do nas z pomocą naszych specjalnych etykiet lub dowolnym kurierem wybranym przez konsumenta.

Jeżeli chcesz skrócić czas dostawy do Francji, rozważ opcję magazynowania i usług fulfillment w Eurohermes.

Paczki do Francji

Francuski rynek e-commerce stoi przed Tobą otworem. Ponad 60 milionów potencjalnych klientów czeka na Twoją przesyłkę. Zobacz, jak możemy się nią zaopiekować:

Dostawa nawet w 48 godzin

Odległość to tylko liczba! Korzystając z usług lokalnego kuriera, oferujesz odbiorcom błyskawiczną dostawę na znajomych warunkach.

Adres zwrotny

Wszystko pod kontrolą. W momencie gdy Twój zwrot trafi na nasz adres, otrzymasz powiadomienie. Od tej chwili będziesz mógł śledzić jego losy na każdym kroku aż po rampę swojego magazynu.

Zapytaj nas o ofertę

Chcesz wysyłać paczki do swoich klientów we Francji? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty! Wypełniając poniższy formularz, podaj dokładne dane, aby nasz konsultant mógł przygotować propozycje jak najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb!


  Czy prowadzisz już sprzedaż zagraniczną?


  Interesują mnie:

  Kraje:  Waga paczek:

  Objętość paczek:  Ilość paczek miesięcznie:

  Priorytetem jest:


  Przesyłki do Wielkiej Brytanii

  dowiedz się więcej

  Przesyłki do Niemiec

  dowiedz się więcej

  Rejestracja VAT

  dowiedz się więcej