Przesyłki do Francji

Najlepsze rozwiązanie przesyłania paczek do Francji? Oddając swoje paczki w ręce lokalnego kuriera, wiesz, że trafią prosto do celu, bez zbędnego Detour de France. Dzięki współpracy z Colissimo z grupy La Poste Twoje przesyłki do Francji mogą trafić do jednego z ponad 7.000 punktów odbioru lub prosto pod adres domowy klienta.

Francuski rynek to rynek dojrzały. Aby odnieść tu sukces, musisz walczyć nie tylko ceną, ale także jakością obsługi i szybkością dostawy. Lokalną konkurencję możesz pokonać wyłącznie ich własną bronią – sprzedając odpowiednimi kanałami, gwarantując francuskojęzyczny kontakt, a wysyłki do Francji prowadząc z pomocą francuskich kurierów. 

Eurohermes daje Ci dostęp do pełnego wachlarza usług kurierskich Colissimo. Możesz nadawać przesyłki z dostawą do domu lub każdego z ponad 7.000 punktów odbioru w całej Francji. Do Twojej dyspozycji oddajemy również usługi dodatkowe – potwierdzenie odbioru czy dostawę za pobraniem (COD – cash on delivery). Nie musisz martwić się o logistykę – wystarczy, że dostarczysz swoje przesyłki do Zgorzelca, a my zajmiemy się resztą. 

Niestety czasami nawet najszybsza dostawa nie oznacza końca pracy. Na szczęście z Eurohermes obsługa zwrotów nie będzie spędzać Ci snu z powiek. Do Twojej dyspozycji oddajemy nasz francuski adres zwrotny oraz specjalną usługę Colissimo Retour. Możesz pochwalić się nimi na wszystkich marketplace’ach czy stronie swojego sklepu, aby klienci wiedzieli, że obsługa zwrotu i wymiana produktu będzie szybka i tania. Zwroty z Francji mogą być wysyłane do nas z pomocą naszych specjalnych etykiet lub dowolnym kurierem wybranym przez konsumenta.

Jeżeli chcesz skrócić czas dostawy do Francji, rozważ opcję magazynowania i usług fulfillment w Eurohermes.

Tam i z powrotem

Ponad 60 milionów potencjalnych klientów czeka na Twoją przesyłkę. Zobacz jak możemy się nią zaopiekować:

Dostawa nawet w 48 godzin

Odległość to tylko liczba! Korzystając z usług lokalnego kuriera, oferujesz odbiorcom błyskawiczną dostawę na znajomych warunkach.

Adres zwrotny

Wszystko pod kontrolą. W momencie gdy Twój zwrot trafi na nasz adres, otrzymasz powiadomienie. Od tej chwili będziesz mógł śledzić jego losy na każdym kroku aż po rampę swojego magazynu.

Zapytaj nas o ofertę

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz skorzystać z naszej oferty, napisz do nas. Wypełniając poniższy formularz podaj dokładne dane aby nasz konsultant mógł przygotować dla Ciebie jak najkorzystniejszą ofertę.

Wypełnij brakujące pola.
Czy prowadzisz już sprzedaż zagraniczną?
Co najmniej jedna z opcji musi być zaznaczona.
Interesują mnie:
Kraje:
Co najmniej jedna z opcji musi być zaznaczona.
Waga paczek:
Suma pól powinna wynosić 100%.
% paczek do 2 kg
% paczek do 5 kg
% paczek 5-10 kg
% paczek 10-31,5 kg
Objętość paczek:
Suma pól powinna wynosić 100%.
% koperta / foliopak
Koperta A5 lub A4

objętość
koperty A5 lub A4

% paczek do 5 litrów
Pudełko na buty

objętość
np. pudełka na buty

% paczek do 25 litrów
Mikrofalówka

objętość
np. mikrofalówki

% paczek powyżej 25 litrów
Ilość paczek miesięcznie:
Co najmniej jedna z opcji musi być zaznaczona.
Priorytetem jest:
Musisz wypełnic to pole.
Musisz wypełnic to pole.

Przesyłki do Wielkiej Brytanii

dowiedz się więcej

Przesyłki do Niemiec

dowiedz się więcej

Rejestracja VAT

dowiedz się więcej