Przesyłki zagraniczne

Jako pierwsze firma w Polsce (2011r.) wdrożyliśmy na większą skalę rozwiązanie logistyczne dla przesyłek międzynarodowych oparte o lokalne firmy kurierskie i pocztowe (tzw. last mile label) i lokalne adresy nadawcze i zwrotne.

Realizujemy wysyłki do wszystkich krajów Europy. Dzięki strategicznej lokalizacji na pograniczu Polski, Niemiec i Czech, dostarczamy przesyłki agraniczne do klienta końcowego (DE, CZ) następnego dnia roboczego, także w sobotę bez dopłat. Klientom z okolic Wrocławia i Poznania świadczymy również usługę Niemcy Express tj. dostawę z Polski do Niemiec w ten sam dzień. Dostawa expresowa do Niemiec i Czech jest możliwa również dla klientów, którzy korzystają z naszych usług magazynowania i pakowania (fulfillment). Nasz niemiecki magazyn udostępniamy również w celu realizacji usługi Amazon – Prime durch Verkäufer

Do pozostałych krajów min. do Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Belgii, Austrii, Włoch, Słowacji i Węgier, przesyłki transportujemy w ciągu 24-48 godzin z naszego magazynu w Zgorzelcu.

Jak to działa ?

Optymalne rozwiązania logistyczne

Dysponujemy wieloma rozwiązaniami logistycznymi zapewniającymi optymalne ścieżki dostaw zarówno pod względem kosztów jak również  szybkości i jakości doręczeń B2C.

Działając jako niezależny operator logistyczny możemy zaproponować najlepsze rozwiązania kurierskie w oparciu o lokalne rozwiązania w większości krajów EU a także USA.

Prowadzimy magazyny fulfillment i cross-dock na pograniczu polsko-niemiecko-czeskim, co pozwala nam realizować doręczenia „next day” dla Polski, Niemiec oraz Czech.

Dzięki wieloletniej współpracy z kilkoma partnerami na terenie Europy, dysponujemy najlepszymi lokalnymi rozwiązaniami kurierskimi w takich krajach jak Wielka Brytania, Francja, Włochy, Hiszpania, Holandia, Belgia, Szwecja, Dania i Finlandia

 

Zapytaj o ofertę

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami i chcesz skorzystać z naszej oferty, napisz do nas. Wypełniając poniższy formularz podaj dokładne dane aby nasz konsultant mógł przygotować dla Ciebie jak najkorzystniejszą ofertę.


  Czy prowadzisz już sprzedaż zagraniczną?


  Interesują mnie:

  Kraje:  Waga paczek:

  Objętość paczek:  Ilość paczek miesięcznie:

  Priorytetem jest:


  Pozostałe

  Doradztwo cross-border

  Rejestracja do opakowań w Niemczech, regulaminy sprzedaży eBay i Amazon, elektroodpady, ryzyko Abmanhnung to tylko kilka najważniejszych kwestii związanych ze sprzedażą zagraniczną. Przygotujemy Twoją firmę do wejścia na europejskie rynki

  dowiedz się więcej Ikona

  Zwroty eBay i Amazon

  Prowadzimy własne magazyny z adresami zwrotnymi w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Twoi klienci mogą odesłać zwrot na swój koszt lub na Twój z wykorzystaniem tańszej, lokalnej etykiety zwrotnej.

  dowiedz się więcej Ikona

  Niemcy Express

  dla firm z Poznania i Wrocławia oraz Legnicy uruchomiliśmy dedykowaną linię ekspresową do Niemiec. Dzięki niej możesz spakować paczki nawet do godz. 13.00 a 4 godziny później będą zeskanowane w niemieckiej sieci kurierskiej i doręczone następnego dnia.

  dowiedz się więcej Ikona

  Fulfillment i Magazynowanie

  Magazynowanie nawet tylko części towaru w naszych magazynach da Ci przewagę nad konkurencją. Dzięki lokalizacji naszych magazynów na polsko-niemiecko-czeskim pograniczu, Twoje zamówienia mogą zostać zrealizowane i wysłane tego samego dnia w każdym z trzech krajów. Co więcej – nasze magazyny będą obsługiwać Twoje zamówienia nawet do godziny 16.00

  dowiedz się więcej Ikona

  Firma w Niemczech

  Zakładamy w Niemczech firmy z rezydencją podatkową w dowolnej formie prawnej (min. Gewerbe, UG, KG, GmbH) jak również filie i oddziały dla celów marketingowych). Doradzamy w wyborze rozwiązania najlepiej dopasowanego do Twojej strategii wejścia na rynek niemiecki.

  dowiedz się więcej Ikona