Zwroty z Francji

zwroty konsumenckie z francji

Dzięki usługom Eurohermes, możesz bez trudu obsługiwać zwroty międzynarodowe. Nasza firma zapewnia Ci wyjątkowo łatwą i błyskawiczną procedurę zwrotów paczek z Francji, co przyczyni się do wzmocnienia Twojej reputacji w oczach klientów oraz wzrostu zaufania do Twojej marki.

Zwroty konsumenckie z Francji

Skupiamy się na zapewnieniu Ci nie tylko profesjonalnego wsparcia logistycznego, ale także doskonałego doświadczenia klienta. Dzięki temu, Twoi klienci będą mieli pewność, że zakupy u Ciebie to nie tylko dobry produkt, ale także pewność, że w razie potrzeby, proces zwrotu będzie równie łatwy i komfortowy. Zaufaj Eurohermes, aby poprawić relacje z klientami i wzmocnić swoją pozycję na rynku. Skorzystaj z kompleksowej obsługi zwrotów konsumenckich z Francji.

pozostałe usługi

Oferujemy kompleksowe usługi wspierające internetową sprzedaż międzynarodową (cross-border). W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne by rozpocząć bezpieczną i skuteczną ekspansję zagraniczną.

Doradztwo cross-border e-commerce

Rejestracja do opakowań w Niemczech, regulaminy sprzedaży eBay i Amazon, elektroodpady, ryzyko Abmanhnung to tylko kilka najważniejszych kwestii związanych ze sprzedażą zagraniczną. Przygotujemy Twoją firmę do wejścia na europejskie rynki

dowiedz się więcej Ikona

Niemcy Express

dla firm z Poznania i Wrocławia oraz Legnicy uruchomiliśmy dedykowaną linię ekspresową do Niemiec. Dzięki niej możesz spakować paczki nawet do godz. 13.00 a 4 godziny później będą zeskanowane w niemieckiej sieci kurierskiej i doręczone następnego dnia.

dowiedz się więcej Ikona

VAT w sprzedaży transgranicznej (cross-border)

Profesjonalne rozwijanie sprzedaży zagranicę za pośrednictwem marketplace eBay i Amazon wymaga obecnie uprzedniej rejestracji do VAT zagranicą oraz składanie elektronicznych deklaracji. We współpracy z lokalnymi biurami księgowymi rejestrujemy do VAT i przejmujemy komunikację w zw. z deklaracjami

dowiedz się więcej Ikona

Przesyłki zagraniczne

Logistyka przesyłek zagranicznych to nasza pasja. Dobieramy najlepsze lokalne rozwiązania kurierskie w poszczególnych krajach min, w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpani, Czechy oraz inne.

dowiedz się więcej Ikona

Firma w Niemczech

Zakładamy w Niemczech firmy z rezydencją podatkową w dowolnej formie prawnej (min. Gewerbe, UG, KG, GmbH) jak również filie i oddziały dla celów marketingowych). Doradzamy w wyborze rozwiązania najlepiej dopasowanego do Twojej strategii wejścia na rynek niemiecki.

dowiedz się więcej Ikona